Loading
    Alman Asclepion Laser Technologies tarafından üretilen MCL 31 kombine Multi-Fraksiyonel lazer sistemi yüz bölgesi ve tüm vücut cilt lezyonlarında,  genital anti-aging ve stres üriner inkontinans tedavisinde kullanılabilen son derece hassas, güçlü ve güvenli bir lazer sistemidir. Üzerinde hem karbondioksit lazer gibi agresif ve termal çalışma modu imkanı sunan parametreler bulunmaktadır, hem de  ablatif veya mikro ablatif fraksiyonel özelliğiyle bir Er:Glass gibi hassas çalışma imkanı sağlayan soğuk micro-fraksiyonel parametreleri bulunmaktadır. Başlık üzerinde bulunan beş ayrı mod sayesinde hem Cold-Fraksiyonel uygulamaları sağlarken hem de derinlik ve cover yüzdelerini gösterebilen kontrollü bir uygulama sağlar.

    Cihazın ablatif başlığı 1 ile 6 mm arasında spot çapları ile dokuyu 5 mikron kalınlığında bir hassasiyetle soyma imkanına sahiptir. Bu özelliği sayesinde komşu dokuda sağlam alanlarda karbonizasyon yapmadan, aşırı kabuklanma ve skar dokusu oluşturmadan iyileşme sağladığı gibi acısız ve konforlu bir uygulama imkanı verir. Başlığa entegre çift aspiratör sayesinde ablasyon esnasında ortama saçılan doku parçacıkları, debrisler ve tüm mikrobik partiküller ( HPV + Lezyonlar dahil) başlık tarafından eşzamanlı olarak aspire edilir. Bu sayede hem kullanıcı hekim hem de hasta güvenliği ve inhalasyonla bulaşabilecek hastalıklardan korunmayı sağlar. Ayrıca etrafa saçılan doku parçacıkları ile ciltte yeni ekilim odakları oluşması önlenmiş olur. Cihazın içinde bulunan Pre filtreler ve karbon filtreler vasıtasıyla sterilizasyonu sağlar.

    Sistem son derece dayanıklı sarf ve işletim maliyeti yönünden rakipsizdir. Alman cilt güvenliği standartlarının tamamını MCL 31 lazer sisteminde görmek mümkündür. Bu sayede uygulama sonrasında ortaya çıkabilecek komplikasyonlar ve istenmeyen hasarlar engellenmiştir.
 


medlaser@medlaser.com.tr
-516